Copyright © 2019 All rights reserved by  SVK Pajottenland

Overleden leden :


Christiane Blommaert, lid, 20 sep 1947 - 08 jun 2019

André Arijs, lid, 25 jun 1943 - 03 mei 2019
André Van Eeckhoudt, gewezen voorzitter, 13 sep 1944 - 08 aug 2018

Dirk Dieudonné, gewezen bestuurslid, 09 apr 1943 - 05 dec 2017

Daniël Cools, lid, 16 apr 1956 - 03 nov 2017

Arthur Duffeleer, lid, 06 nov 1948 - 07 maa 2017

Freddy Lanckbeen, lid, 17 dec 1943 - 11 mei 2011

André De Turck, gewezen voorzitter, 28 dec 1944 - 08 jun 2010

Hubert Vanhaverbeke, lid, 07 maa 1945 - 12 aug 2008

Michel Serteels, erevoorzitter, 1930 - 12 feb 2005

Alfons Mertens

André Arijs

André De Turck

Christiane Blommaert

Dirk Dermez

Emiel Moonens

Henri Elsocht

Jean De Jonckheere

Jean-Marie Van Belle

Johnny Walravens

Josef Merckx

Jozef Thielemans

Koen De Lange

Luc Decrick

Luk Witterzeel

Marcel Moriau

Roger Geeroms

Rudy Olivier

Theo Renders

William Deville

De volgende leden zijn/waren minstens 20j lid van onze kring en verdienen als dusdanig de titel van erelid :

De volgende bestuursleden verdienden de titel van erebestuurslid wegens hun verdienste voor de kring :


Erevoorzitter: Marcel Moriau - Roger Geeroms - Michel Serteels - Jean Marie Van Belle

Ere-ondervoorzitter: Emiel Moonens   

Ere-secretaris: Luk Witterzeel


Marcel

Moriau

Roger

Geeroms

Michel

Serteels

Jean Marie

Van Belle

Emiel

Moonens

Luk

Witterzeel